Kahramanmaraş Pazarcık (Mw=7.7) and Kahramanmaraş Elbistan (Mw=7.6) - Earthquake Investigation Report
06 Şubat 2023 - Kahramanmaraş Pazarcık (Mw: 7.7) ve Kahramanmaraş Elbistan (Mw: 7.6) Depremleri İnceleme Raporu
Hacettepe İnşaat Mühendisliği Tanıtım Filmi
YAPI ISLERI TEKNOLOJILERI Uzaktan Egitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı
Bölümümüz Tarafından Hazırlanan Elazığ Sivrice Depremi Ön İnceleme Raporu
Bölümümüz Tarafından Hazırlanan Elazığ Sivrice Depremi Ön İnceleme Raporu
Geopolimer Green Concrete
Small Scale 3D-Printing Additive Manufacturing Practice with %100 Construction and Demolition Waste Based Geopolymer at Hacettepe University Advanced Construction Materials Research Laboratory
Hacettepe University - Department of Civil Engineering
Hacettepe University - Department of Civil Engineering
Welcome to Hacettepe University!
Panoramic Campus Tour
1 MİLYON İSTİHDAM PROJESİ

Hazine ve Maliye Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından 2020 yılı Nisan ayında "1 Milyon İstihdam Projesi'' başlatılmıştır. 1 Milyon İstihdam Projesi kapsamında 1 Milyon vatandaşın bilgi teknolojileri alanında istihdama hazır hale getirilmesi için gerekli eğitim çalışmalarının yürütülmesi ve geliştirilen uygulamaya kayıt işlemlerini tamamlayan adaylarla, işverenlerin buluşması sağlanarak, adayların istihdama yönlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Proje ve geliştirilen uygulamalar, kamu ve özel sektörün bilgi teknolojileri personel ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu doğrultuda, Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından proje kapsamında gerekli sistemlerin geliştirilmesi tamamlanmış ve vatandaşlara kullanım imkânı sağlanmaktadır.  Projede dijital ortamda eğitim alan adayların öz geçmişlerinin, işverenlerin erişimine açık olması amaçlanarak uygulama devam etmektedir. Projeye başvuran adaylar, seçtikleri eğitimleri almaya devam etmekle birlikte, sisteme kaydolan işverenler de veri tabanında tarama yaparak veya iş ilanı yayınlayıp başvuru alarak istihdama yönelik faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Proje web sitesi:

https://1milyonistihdam.hmb.gov.tr/